Alexander Krull a ti další...

16. 11. 2009 | † 21. 01. 2011 | kód autora: 6d4

Inu, tato pro mne velmi zajímavá osoba má kolem sebe spoustu dalších zajímavých lidí a tak jsem se (s přihlédnutím k blížiícímu se Zimnímu MoRu) rozhodla o těch, kteří mě nějak oslovili, vyjádřit... Tak k věci...(BtW: Tučně psaná jména, atd. se v článku opakují a jsou velmi důležitá. Proto si to koukejte všichni hezky zapamatovat. =D )

Alexander

 

Alexander Krull se narodil 31. 7. 1970 v Německu. Funguje jako producent kapely Elis a mimo jiné i  Leaves' Eyes, kde má zároveň na starost vokály. V roce 1985 pak v Německém Ludwigsburgu zakládá kapelu Atrocity (Kdo nezná, nechť je na věky věkoucí zatracen!!). Kapela hraje směsici death, goth, symfo a bůhví jakého ještě metalu. Jako první metalová smečka se spolu s Theatre of Tragedy zůčastnili Wave Gotik Treffen. Jejich nejznámější album je "Werk 80", což jsou covery známých popových songů z 80. let (samozřejmě v metalové podobě).

Atrocity sestávájí z :

Alexander Krull - vokály

Thorsten Bauer - kytara

Mathias Röderer - kytara

Alla Fedynitch- baskytara

Seven Antonopoulos - bicí

atrocity

(...Tahle fotka je ještě se starou sestavou kapely...)

Liv Kristine(14. 2. 1976, Norsko), zpěvačka Theatre of Tragedy (které opouští v roce 2003), manželka Alexandera Krulla(od roku 2003), občasný host v Atrocity,v roce 1998 vydává svou první sólovou desku s názvem "Deus ex Machina". Na tomto počinu se objevuje Nick Holmes (zpěvák Paradise Lost). Deska je decentně popová, ale to jí neubírá na kráse. Ba naopak. Jak bylo řečeno, v roce 2003 opouští Theatre of Tragedy  a zakládá spolu s hudebníky z Atrocity symfo/folk metalovou bandu Leaves' Eyes. Jejich debut "Lovelorn" vychází v roce 2004. Letos vyšlo jejich třetí řadové album "Njord". V roce 2006 Liv vydává další sólovku a to "Enter My Religion". (To se k mému přehrávači ještě nedostalo.)

Leaves' Eyes sestávají z :

Liv Kristine Espenaes Krull- vokály

Alexander Krull - vokály

Thorsten Bauer - kytara

Mathias Röderer - kytary

Alla Fedynitch - baskytara

Seven Antonopoulos - bicí

(....Všimněte si totožnosti s Atrocity....)

Njord

Toť obal k jejich letošní desce "Njord", která je mimochodem naprosto úchvatná.

Elis je goth - metalová kapela z Lichtenštejnska, založená v roce 2003. Vznikli po rozpadu bandy Erben der Schöpfung. Samotní Elis už taky měli namále. Po smrti zpěvačky Sandry Dünser chtěli fungování kapely ukončit, ale nakonec se rozhodli v tvorbě pokračovat s novou pěvulí. Jinak produkci zajišťuje Alexander Krull(Pro ty, kterým by unikla spojitost =)).

elis

Eyes of Eden je německá symfo - metalová kapela založená v roce 2005. Jejich jediné album "Faith" vyšlo v roce 2007. A spojitost s Alexanderem? Baskytaristka Alla Fedynitch.

eoe

Seven Antonopolous, bubeník Leaves' Eyes a Atrocity, ještě před příchodem k těmto kapelám působil v Opiate for the Masses. Narodil se 25. 5. 1974 v Dallasu v Texasu. K Opiate for the Masses se přidal v roce 2004 a odešel v roce 2008. Jeho žena Anna Kjellberg stále působí v této hard - rockové smečce.

seven

Jinak Atrocity, Leaves' Eyes, Elis a mnoho dalších budou k vidění na již zmiňovaném festivalu Zimní Matsers of Rock. A ano, chlubím se. Mám totiž hrozně hodně moc velkou radost, že tam se ségrou a jejím taťkou jedem.

Tak. Jsem vyčerpaná. Netuším, jestli se v tom dá orientovat, ale mě to bavilo psát, tak smůla. Dobrou, děcka.

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.